Aydın Plastik Su Deposu

Aydın Plastik Su Deposu

Aydın Plastik Su Deposu

Aydın Plastik Su Deposu

Aydın Plastik Su Deposu neden tercih edilmeli konusunda plastik su depoları son derece dayanıklıdır ve yüksek düzeyde UV stabilizatörü içeren yüksek kaliteli bir baz reçineden üretilir. Tanklar, evinizin stilini ve tasarımını tamamlayacak şekilde seçilen bir dizi güzel renkte mevcuttur. Plastik su depoları, yüksek kaliteli Polietilen plastik kullanılarak yapılmıştır. Bu hammadde insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır. Dünya gıda federasyonu tarafından onaylanan bu hammaddenin zararı yoktur ibaresi ile birlikte gıdaya uygun olarak su depolarını rahatlıkla üretilmektedir. Firmamız üretim tarihi içerisinde aynı zamanda yüksek kaliteli plastik su tanklarımızı, özellikle rotasyonel kalıplama için tasarlanmış olarak üretimlerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hemen firmamız ile hızlıca iletişime geçerek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Polietilen plastik su deposu bir çok avantajı bulunmaktadır.

300 Litre Yatay Plastik Su Deposu

 1. Polietilen plastik tanklar daha hafiftir

Çelik tanklar, plastik tanklardan çok daha ağırdır ve bunları mülkünüze taşımak için genellikle bir vincin yardımına ihtiyaç duyarlar. Buna karşılık, plastik tanklar hafiftir ve elle pozisyona getirilebilir; bu, mülkünüzde engebeli veya engebeli arazi varsa bir avantajdır.

 1. Konumlandırması daha kolay

Çelik tankların oturduğu yüzey, tank monte edilmeden önce önemli bir hazırlığa ihtiyaç duyar. Bu, tabanın paslanmasını önlemek için pahalı çelik halkalar ve beton bir taban içerebilir. Plastik tanklar, altında keskin bir şey olmadığı sürece herhangi bir düz yüzeye oturabilir, bazıları da gözden uzak bir şekilde yer altına yerleştirilebilir.

 1. Paslanmazlar

Bahsedildiği gibi, plastik tankların çelik tanklara göre en büyük avantajı, zamanla paslanmamaları ve değiştirilmeleri gerekmesidir. Uzun ömürlü olmaları aynı zamanda iklime dayanacak şekilde yapılmış olmalarından kaynaklanmaktadır. UV inhibitörleri, tankları güneş ışığından kaynaklanan bozulmaya karşı korur.

 1. Güçlü ve dayanıklı

Çelik tanklar dayanıklıdır, ancak parçaları birbirine kaynaklandığından veya cıvatalandığından, yan dikişler, bağlantılar ve kaynak hatları zamanla zayıflayabilir. Döndürülerek kalıplama işlemi, plastiği bir kalıp kullanarak hız ve ısı yoluyla bağlar, böylece nihai ürün daha dayanıklıdır ve parçalanma olasılığı daha düşüktür.

 1. İçme suyu için daha iyi

Çelik tanklar, bir sağlık riski oluşturmasa da içme suyunun tadını etkileyebilecek bir çinko duvarla galvanizlenmiştir. Bazı çelik tanklar üzerinde yapılan araştırmalar da kurşunun zararlı düzeyde olduğunu göstermiştir. Pek çok insan içme suyuyla ilgili bu riski almakta rahat değildir. Plastik tanklar, gıda sınıfı güvenli, BPA içermeyen polietilen plastikten üretilmiştir, bu nedenle içme suyunu depolamak için %100 güvenlidirler.

10 Ton Su Deposu

Aydın Plastik Su Deposu İmalatı

Aydın Plastik Su Deposu olarak sizlere en iyi üretimlerini sürdürmekteyiz. Bölgede aktif olarak üretim ve siparişleri en hızlı şekilde ulaştırmaktayız.

Plastik su depoları, çeşitli amaçlarla kullanılabilecek çok yönlü bir depolama çözümüdür. Bunların başlıca kullanım amaçlarından bazıları aşağıda sıralanmıştır:

İçme suyu: Plastik su depoları, içme suyu saklamak için kullanılabilir. Bu depoların iç yüzeyi, suyun güvenli bir şekilde saklanmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. İçme suyu depolamak için su deposu seçerken, ürün özelliklerini inceleyerek, sağlık standartlarına uygun olup olmadığını kontrol etmek önemlidir.

Bahçe sulama suyu: Plastik su depoları, bahçe sulama suyu saklamak için de kullanılabilir. Bu depolar, yağmur suyu veya bahçe hortumu ile doldurulabilir. Bahçe sulama suyu için depo seçerken, depo boyutunu ihtiyacınıza göre seçmek ve bahçe sulama sistemine uygun bir depo seçmek önemlidir.

Tarım suyu: Plastik su depoları, tarım sulama suyu saklamak için de kullanılabilir. Bu depolar, tarım alanlarına su sağlamak için kullanılabilir. Tarım suyu saklamak için depo seçerken, depo boyutunu ihtiyacınıza göre seçmek, dayanıklı bir malzeme seçmek ve depo kurulumunu dikkatlice yapmak önemlidir.

Endüstriyel kimyasallar: Bazı plastik su depoları, endüstriyel kimyasallar gibi sıvı maddeleri saklamak için tasarlanmıştır. Bu depolar, kimyasal maddelerin depolanması için güvenli ve uygun bir depolama çözümü sağlar.

Yakıt: Plastik su depoları, dizel yakıt gibi bazı yakıtları saklamak için de kullanılabilir. Yakıt depolamak için plastik su deposu seçerken, depo boyutunu ihtiyacınıza göre seçmek ve depoyu yakıt depolamak için özel olarak tasarlanmış bir depo seçmek önemlidir.

18 Lt. Düz Lacivert Plastik Su Deposu

Yukarıda belirtilen kullanım amaçlarına ek olarak, plastik su depoları çeşitli diğer sıvı maddeleri saklamak için de kullanılabilir. Ancak, depo seçerken, depo için tasarlanan maksimum kapasiteyi aşmayacak şekilde, depolanan maddelerin özelliklerini göz önünde bulundurmak önemlidir.

Aydın Plastik Su Deposu siparişi için hemen bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş


0
  0
  Sepetim
  Sepetiniz BoşMağazaya Dön