Kocaeli Plastik Su Deposu

Kocaeli Plastik Su Deposu

Kocaeli Plastik Su Deposu

Kocaeli Plastik Su Deposu

Kocaeli Plastik Su Deposu hizmetlerimizde üretim çalışmalarımıza her geçen gün aralıksız devam etmekte ve gelen siparişleri en hızlı şekilde ulaştırmaktayız. Su olmadan bir hayatın var olması düşünülemez. Üretim sektöründe su, birçok sektörde kullanılmaktadır. Bazı örnekler şunlardır:

Gıda sektörü: Gıda üretimi için su, temizleme, yıkama, buharlama, pişirme, soğutma ve ambalajlama gibi birçok amaçla kullanılır.

Kimya sektörü: Kimya endüstrisi, ürünlerin imalatı, araştırma ve geliştirme için su kullanır. Su, reaksiyonlarda çözücü olarak kullanılır ve buharlaşma işleminde soğutucu olarak da kullanılabilir.

Enerji sektörü: Su, hidroelektrik enerji üretiminde kullanılır. Ayrıca, petrokimya endüstrisinde, petrol çıkarımında, rafinajında, ısıtma ve soğutma amaçları için su kullanılır.

İnşaat sektörü: İnşaat sektöründe, beton ve diğer malzemelerin imalatı için su kullanılır. Ayrıca, yapıların temizlenmesi, soğutulması ve ısıtılması için su kullanılabilir.

Tekstil sektörü: Tekstil endüstrisi, kumaşların üretimi, boyama ve işlemesi için su kullanır. Ayrıca, fabrikalarda buharlama, temizleme ve soğutma için de su kullanılır.

Sağlık Sektörü: sağlıkla en önemli olmazsa olmaz hijyen birinci sırada yer almaktadır. Olası bir su kesintisi hastaneler, tıp merkezleri, diş klinikleri için çok zor bir duruma neden olabilmektedir.

Kağıt ve ambalaj sektörü: Kağıt ve ambalaj sektörü, kağıt, karton ve diğer malzemelerin imalatı için su kullanır.

50 Lt. Düz Lacivert Plastik Su Deposu

Kocaeli Plastik Su Deposu İmalatı

 

Plastik su depoları, UV ile stabilize edilmiş, gıda sınıfı polietilenden yapıldığı için yağmur suyu ve içme suyu depolama için giderek daha popüler bir üründür. İçilebilir olmaları, WRAS ve gıda güvenliği onaylarına uydukları için içme suyu depolamaya uygun oldukları anlamına gelir. Bu plastik su depoları, küçük 50 litreden 30000 litrelik depolara kadar çeşitli boyutlarda mevcuttur.

Kocaeli Plastik Su Deposu olarak üretimlerimizi yoğun bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Polietilen, içte veya dışta oturmak için kullanılmasını sağlamak için UV stabilize olduğundan bozulmayacak, denenmiş bir plastiktir. Polietilen Plastik Su Depoları, daha fazla gönül rahatlığı için 10 yıl garantilidir.

Adana Plastik Su Deposu

Firmamızın üretmiş olduğu plastik/polietilen su depoları rotasyonel olarak kalıplanmıştır. Tank kalıbına plastik toz yüklenir, ısıtılır ve tankları eritmek için bir fırında çift dönüşlü olarak kalıplanır. Kalıp olarak plastik metaller ısınır ve kalıbın şeklini oluşturur. Tank soğudukça tank kalıbı, tankı kalıptan çıkaran bölüme ayrılır. Bu tanklar yekpare kalıplardır, yani herhangi bir bölüm veya potansiyel zayıf alan yoktur.

Plastik su tankı şekilleri ve boyutları, tank kurulumları farklı bir parametre gerektirdiğinden değişir, bazıları uzun ve dar tanklar gerektirirken, diğerleri daha kısa ve kalın tanklar gerektirebilir. En güçlü profil tasarımı, olumlu bir satış noktası olan nervürlü depolardır.

10 Ton Su Deposu

Plastik polietilen su deposunun sizin için en iyi seçim olmasının birçok nedeni var. Maliyet, renk, kalite ve kurulum kolaylığı bu tankları sizin için doğru seçim yapabilir. Nervürlü yeraltı tankları, yer altına monte edilmek üzere mukavemet için mevcuttur. Bu eksiksiz içme suyu depoları yelpazesinin yanı sıra depoya giren yaprakları ve tortuyu azaltmak için isteğe bağlı yağmur suyu toplama filtreli yağmur suyu depoları da tercih edilebilir.

Farklı boyut, hacim ve modellerde plastik su deposu üretimlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Çelik su deposunun aksine, polietilen tanklar aşınmaz veya paslanmaz.

Polietilen Plastik Su Depoları depoları, paslanmaz çeliğe uygun maliyetli bir alternatiftir.

Galvanizli veya paslanmaz çelikten farklı olarak, polietilen su depoları, sızıntıya maruz kalan alanlar olan perçin veya kaynak noktalarını ortadan kaldıran dikişsiz bir yapıyla üretilir.

Polietilen su depoları, ışığa maruz kalma nedeniyle yosun oluşumunu önlemek için yeşil veya siyah gibi renk varyasyonlarında mevcuttur.

Polietilen su depoları hafiftir. Bu, kolay taşıma ve kurulum esnekliği sağlar.

Polietilen su depoları, özel ihtiyaçlarınıza göre çok çeşitli bağlantı elemanlarını ve aksesuarları kolayca barındırabilir.

Polietilen Plastik Su Deposu, güçlü ve dayanıklı bir polimerdir ve yüksek darbe ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı olduğu kadar işlendiğinde UV ışınlarına da dayanıklıdır, tam da önemli su depolaması için doğru bir tercihtir. Üretimi en çok olan üründür, herhangi bir boyuta veya şekilli kalıba uyacak şekilde uyarlanabilir, bu da size su deposu modelleri, sistemleri, şekilleri ve boyutları konusunda büyük bir esneklik sağlar. Polietilen depolar aynı zamanda hafiftir ve bir dizi farklı durumda kullanım için çok yönlüdür ve ayrıca çok çeşitli renklerde yapılabilir.

Bu gönderiyi paylaş


0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön