Muğla Plastik Su Deposu

Muğla Plastik Su Deposu

Muğla Plastik Su Deposu

Muğla Plastik Su Deposu

Muğla Plastik Su Deposu olarak firmamız sektörde başarılı çalışmaları ve üretimleri ile göz önünde olmaya ve çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Su depoları hemen her alanda rahatlıkla konumlandırılabilmekte ve çoğu alanda kullanılmaktadır. Özellikle ülkemizde değişen iklim koşulları sebebiyle yağmurun az olması ve yeterli miktarda su birikiminin olmaması hemen her alanda herkesi su deposu ile su depolamaya yönlendirmiştir.

100 Litre Dalgakıranlı Plastik Su Deposu

Muğla Polietilen Su Depoları

Polietilen su depoları, su depolama, endüstriyel ve yangın önleme amaçlı su rezervleri, yağmur veya atık su toplama amacıyla kullanılmaktadır. Tanklar toksik olmayan bir malzeme olan lineer polietilenden yapıldığı için bunlar güvenli içme suyu kaplarıdır.

Rotasyonel kalıplama işlemi ve özel yüksek yoğunluklu lineer polietilen kullanımı, tanklarımızın mükemmel darbe dayanımına ve kimyasal maddelere, sıcaklık değişikliklerine, olumsuz hava koşullarına ve UV ışınlarına karşı dirence sahip olmasını sağlar. Ayrıca polietilen su depolarımız şeffaf değildir, bu da depolanan sıvının güneş ışığına maruz kalmasını engelleyerek yosun oluşumunu en aza indirir.

Üretmiş olduğumuz polietilen su depolama tankları oldukça dayanıklı, hafif ve kullanımı kolaydır. Üstün bilgisayarlı teknikler kullanılarak üretilirler ve mükemmel derecede pürüzsüz bir iç yüzeye sahip oldukları için kolayca yıkanabilirler. Tuzlu su, kimyasal ve asit deposu ile uyumlu olan tüm tanklarımız, üstten vidalı bir kapak ve eksiksiz bir aksesuar ve bağlantı seti ile birlikte verilir.

Polietilen su depolarının avantajlarını sıralayacak olursak;

Mukavemet ve uzun vadeli güvenilirlik

Gıda sınıfı kaplama

Sızdırmazlık özellikleri ve su geçirmezlik

Tam drenaj

korozyon direnci

Esnek tasarım

Kullanım ve saha kurulumunda basitlik

Uygun maliyetli bakım çözümü

Önerilen Uygulama

Su tedarik etmek

Sulama

yağmur hasadı

Hayvan yemi deposu

Olmak üzere pek çok avantajları ve kullanım alanlarına destek olmaktadır. Firmamız her hacim ve ebatta üretimleri gerçekleştirmekte ve bunu başarılı bir şekilde oluşturmaktadır. Plastik su deposu sipariş vermeden önce mutlaka senelik su ihtiyacınızın ortalaması kadar bir su deposu tercih etmelisiniz, aynı zamanda su deposunu koyacağınız alanın büyüklüğüne su deposunu yerleştirmede büyük rol oynamaktadır. Hepsinin birbiri ile uyumlu olacağı bir su deposu boyutu ve hacmini rahatlıkla seçebilirsiniz. Firmamız üretim sürecinden itibaren teknik ekibi profesyonel uzmanlarıyla plastik su deposu üretim sürecinden, nakliye ve teslimata kadar müşterilerimize en hızlı şekilde geri dönüşler sağlamakta ve sipariş işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlamaktayız.

1000 litre plastik su deposu

Muğla Plastik Su Deposu İmalatı

Plastik tanklar, çok çeşitli malzeme depolama ve taşıma uygulamaları için kullanılır. Örneğin, tarım endüstrisi, sulama ve gübreleme sistemlerine yardımcı olmak için plastik tanklar kullanır. Petrokimya endüstrisi bunları petrol ve gazın taşınması ve depolanması için kullanır.

Plastik tank kullanan birçok sektörden bazıları şunlardır: gaz ve petrol, tarım, su arıtma, kimya, yiyecek ve içecek, geri dönüşüm, endüstriyel parça yıkama, imalat ve galvanik kaplama.

Taş, seramik, ahşap gibi malzemelerden yapılan tanklar binlerce yıldır kullanılmaktadır. Örneğin, MÖ 3000 ile 1500 yılları arasında var olan İndus Vadisi Uygarlığı, su ve tahıl depolamak için tanklar kullandı. Ayrıca, ortaçağ Avrupalıları, kuşatma durumunda kalelerini su tanklarıyla doldurdular.

Plastik tanklar ise gerçekten sadece 20. yüzyılın ortalarından beri kullanılıyor. Plastik 1800’lerden başlayarak sentezlendi, ancak doğru teknoloji gelene kadar tank imalatında kullanılamadı. Doğru teknoloji, mühendislerin ilk uygulanabilir rotasyonel plastik kalıplama sürecini geliştirdiği 1960’larda geldi. Bu süreç, üreticilere ilk önce düşük yoğunluklu polietilen kullanarak yaptıkları büyük içi boş kaplar üretmenin bir yolunu verdi. Yaklaşık son 50 yılda, mühendisler ve kimyagerler sırasıyla gelişmiş süreçler ve yeni plastik bileşikler geliştirdiler. Bu, plastik tank endüstrisinin büyümesini ve çeşitlenmesini sağladı.

Günümüzde plastik tank üreticileri ve tedarikçileri gözlerini sürdürülebilirliğe çevirmiştir. Neyse ki, plastik tanklar geri dönüştürülebilir. Yine de endüstri, çevresel etkilerini azaltmanın ve sağlıklı bir dünyayı desteklemenin yollarını arıyor.

2000 Litre Dikey Plastik Su Deposu

Mutlaka her sektörde plastik su depolarına ihtiyaç duyulmakta ve tercih edilmektedir. Burada söz konusu su olmadan bir yaşamın ve üretiminin olmasının mümkün olmadığıdır. Mutlaka suyu tasarruflu kullanmalı ve buna göre ihtiyaç kadar suyun depolanması gerekmektedir. Değişen iklim koşulları da göz önüne alındığında su depolarına olan ihtiyaç gün geçtikçe çok daha fazla ortaya çıkmaktadır. Muğla Plastik Su Deposu için hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön