Rize Plastik Su Deposu

Rize Plastik Su Deposu

Rize Plastik Su Deposu

Rize Plastik Su Deposu olarak çok fazla yağış alan Karadeniz bölgesinde su depolaması önemli ölçüde talep görmekte ve uygulanmaktadır. Hemen her alanda su deposuna rastlamanız mümkündür. Ülkenin hemen her şehrine plastik su deposu siparişleri almakta ve en hızlı şekilde üretim bandından çıkar çıkmaz gönderim sağlamaktayız. Plastik su depoları tercihinde sizlere tam uzmanlığımız ile destek olmayı sürdürmekte ve çalışmalarımızı büyük bir ivedilik ile gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ile ne hızlı şekilde iletişime geçerek plastik su depoları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

17 ton su deposu

Polietilen Nedir?

Polietilen, farklı etilen polimerlerinin bir karışımıdır ve (C2H4)n kimyasal formülüne sahiptir. Birleşik Krallık’ta polietilen ilk olarak 2. Dünya Savaşı sırasında radar kablolarını yalıtmak için kullanıldı, ancak bugün dünyada en yaygın kullanılan plastiklerden biri haline geldi.

Polietilen Su Depoları Nasıl Yapılır?

Polietilen toz halinde gelir. Su deposu haline getirildiğinde, ihtiyaç duyulan deponun şekil ve boyutunda bir kalıp oluşturulur. Polietilen tank daha sonra döndürme yöntemi kullanılarak yapılır. Bu işlemde, polietilen tozu kalıba eklenir ve daha sonra tozun erimesi için ısıtılır. Kalıp daha sonra sıvının kalıbın içini kaplamasını ve şeklini almasını sağlamak için döner. Kademeli olarak birkaç katman oluşur ve bu, tankın boyutuna bağlı olarak 30 dakika ile 2 saat arasında devam eder. Bu, bitmiş tank kalıptan çıkarılmadan önce soğumaya ve sertleşmeye bırakılır.

1 Ton Dikey Plastik Su Deposu

Plastik Su Depoları Neden Polietilenden Yapılır?

Su deposu üreticilerinin depolarını polietilenden yapmayı seçmelerinin birçok nedeni vardır. Şu anda, bu tankların ihtiyaçlarını en iyi karşılayan malzeme:

Güçlü ve sağlamdır ve gerekirse ekstra güç için nervürler verilebilir

İhtiyaç duyulan şekil ve boyuta göre kalıplanabilir.

hafiftir

çok yönlü

Çok çeşitli farklı renklerde yapılabilir

İçeriğini kimyasallardan koruyabilir

UV ışınlarına ve güneşten gelen hasarlara karşı dayanıklı olabilir.

Tankın kalitesinde bozulmaya neden olmadan kolayca ısıtılabilir ve eritilebilir.

Geçmişte, geleneksel olarak su depolamak için çelik tanklar kullanılıyordu, ancak bunlar daha hafif oldukları, darbelere karşı güçlü oldukları ve ayrıca çelik tankların sahip olduğu korozyon ve paslanma sorunları potansiyeline sahip olmadıkları için polietilen tanklar tarafından devralındı.

Rize Plastik Su Deposu olarak üretimlerimize hız kesmeden devam etmekte ve gelen her siparişte yeni üretim bandlarımızı aktif hale getirmekteyiz. Gelen toplu siparişlerde en hızlı şekilde dönüş sağlayarak hızlıca üretim aşamasına geçiyoruz. Aynı zamanda çok fazla olmadan satımlarda geniş stoklarımız ile birlikte en hızlı şekilde gönderim sağlamaktayız.

Polietilen su depoları yüksek kaliteli, dayanıklı bir üründür. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde çok çeşitli boyut ve şekillerde mevcutturlar. İhtiyaçlarınızı karşılamak için farklı kapasite ve boyutlarda polietilen tanklar sunuyoruz. Polietilen su depolarımız, yıllarca herhangi bir hasar veya bozulma olmadan dayanacak kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

Giderek daha popüler bir ürün olan plastik su depoları genellikle UV ile işlenmiş, darbe modifiyeli, gıda sınıfı polietilenden yapılır.

Bu, uzun ömürlü, yapısal olarak güçlü (özellikle oluklu olduğunda) ve “içilebilir” veya içme suyu kalitesinde su için uygun oldukları anlamına gelir. Polietilen güneşte en az 25 yıl bozulmayacak denenmiş ve gerçek bir plastiktir. Bu nedenle çoğu polietilen veya polietilen su deposu 25 yıl garantilidir.

Çanakkale Plastik Su Deposu

Rize Plastik Su Deposu İmalatı

Polietilen su depoları, ister akan suyu olmayan bir ev, ister kamp gezileri veya yağmur suyu toplamak için olsun, ihtiyaçları ne olursa olsun su depolamak isteyen kişiler için üretilmiştir. Polietilen su depoları, depoya giren ışık miktarını sınırlayan UV inhibitörleri içeren reçineden yapılmıştır. Bu malzeme su bazlı alglerin büyümesini azaltmaya yardımcı olur. Tüm tanklar standart olarak vidalı havalandırmalı kapak, giriş bölmesi ve fişli çıkış bölmesi ile birlikte gelir.

Yüksek kalite ve üstün işçilikle gurur duyan bir Plastik Su Deposu Üreticisi olarak, bir satın alma işlemi yapmanıza yardımcı olmak için plastik tank pazarındaki bazı temel farklılıkların neler olduğu konusunda rekor kıracağımızı düşündük. Bir Plastik Su Tankı pazarında mısınız ve özel uygulamanız için en iyi tankı bulmak için neye bakmanız gerektiğine dair bir yönlendirme mi istiyorsunuz? Ne aramanız gerektiğini ve sizin ve özel uygulamanız için en iyi Plastik Su Deposu türünü belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön