17 Ton Su Deposu

17 ton su deposu

17 Ton Su Deposu

17 Ton Su Deposu

17 ton su deposu, suyu veya herhangi bir sıvıyı depo etmek için kullanılan en büyük su deposu çeşitlerinden biridir. Genellikle büyük işletmelerde, siteli evlerde, hastanelerde daha çok kullanım aralığı görülür. 17000 litre plastik su deposu aynı 10000 litre su deposunda olduğu gibi yatay ve basık biçimlerde üretimi gerçekleştirilmez. Polietilen hammaddeden dikey şekilde üretilir.  En çok talep edilen ürünlerimizden biridir ve firmamızın en çok talep edilen özelliklerinden biri olan uygun fiyat seçeneklerine sahiptir.

Su deposu alırken en dikkat etmemiz gereken şeylerden biri de depoyu koyacağımız yere hangi renk tercih edilmesi gerektiğidir.  Mavi ya da beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcuttur. Mavi renkli su depolarının kullanım alanı daha çok açık alan bölgeleridir. Bunun sebebi dışarıda maruz kalınan güneş ışığı gibi faktörlerden ötürü yosunlaşma ihtimalinin yüksek olmasıdır.

17 ton su deposu

Mavi renkli su depoları ışığı neredeyse hiç geçirmediğinden dolayıyosunlaşma ihtimalini oldukça düşürür ve suyun veya depo edilen sıvının tadında veya kokusunda bir değişim meydana gelmez. Eğer su deposu kapalı alanda kullanılacaksa beyaz renk mavi renge göre daha ekonomik olduğundan dolayı daha fazla tercih edilir. 17 ton plastik su depoları dikey şekilde üretildiğinden dolayı daha çok açık alanlarda kullanıma müsaittir.

Açık alanlarda da mavi renk daha avantajlı olduğu için 17000 litre plastik su depoları mavi renk tercih edilmesi önerilir.İsteğe bağlı özel olarak da ana renklerde yeşil, siyah ve turuncu gibi üretim gerçekleştirilebilir.Tek parça üretimi mümkündür ve ürün ölçüleri her koşulda sabittir. Depoda stoklu olduğu için sipariş verdikten sonra en kısa sürede adresinize teslim edilir. 280cm genişlik ve 315cm yükseklik ölçülerine sahiptir.

20000 litre dikey su kapasitesindeki deponun ağırlığı toplam 400 kilogramdır. İnşaat, otomotiv, sanayi ve su deposu ihtiyacı olan her sektörde kullanılabilir. Mavi rengi tercih ederseniz beyaz renge göre ücreti daha yüksek olur. Bu duruma sebep mavi renkte depoda kullanılan ham maddenin farklı olmasıdır. Ayrıca güneş ışığını geçirmez ve yosunlaşma yapmaz.

17 Ton  Su Deposu Fiyatları

17 ton plastik su depoları geniş haznesinden ve kapasitesinden dolayı diğer su depolarına göre biraz daha pahalı olabilir.  Ürünlerimizin ölçüleri ve hazneleri büyüdükçe aynı oranda fiyatlar da artış göstermektedir. Gıda maddeleri tüzüğüne uygun şekilde üretilen 17 ton plastik su deposu renk çeşitlerine göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir.

Mavi renkli su depoları beyaz renkli su depolarından daha pahalıdır. Bunun sebebi hammaddenin cinsindeki farklılıktır. Su deposunun nerede hangi renk kullanılması gerektiğini yukarıda ayrıntılı bir şekilde açıkladık.  Ürünlerimizin hepsi halk sağlığı laboratuvarı aracılığıyla sağlı belgesine sahiptir. Ayrıca hiçbiri Kanserojen madde kesinlikle içermezler

17000 litre plastik su deposu hacmi büyük olduğu için nakliye yapılması güç olsa da anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları ile uygun şekilde gönderimleri sağlanmaktadır. Sipariş verdiğinizde adrese bağlı olarak 3 iş günü süresince teslimatlar gerçekleştirilir. Üretim esnasında kullanılan polietilen ham maddesi ısı sayesinde döküldüğü kalıpların şeklini alır.

17 ton plastik su depolarında 1 tane dolum kapağı ve 1 tane çıkış rekoru bulunmaktadır. Dolum kapağının bulunduğu yer ve ölçüsü sabit olur. Herhangi bir değişiklik yapılamaz. Çıkış rekorunun ise ölçüsü müşterinin taleplerine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Yatay depo tercih ederseniz alt tarafında dengesini sağlayan ayaklıklar bulunur.

17 TON MAVİ ÖLÇÜLÜ

17 Ton Su Deposu Ölçüleri

17 ton su depoları stoklu halde depoda bulunur ve standart ölçülere sahip olurlar. 17 tonluk su deposu dikey olarak satın alındığında alt tarafında ayaklık olmaz. Taban tarafı düz olur.

17000 litre dikey su depoları direkt olarak zemin üzerine koyarak kullanırsınız. Su deposunun muhakkak düz beton bir zeminde tutulması gerekir. Ürünü alırken eğer su maddesinden başka bir madde kullanacaksanız bu durumu satış danışmanına bildirmeniz gerekir.

Kullanım sırasında herhangi bir hasar veya arıza durumu gözlemlerseniz müdahale etmeden firmayla irtibata geçmelisiniz.  Su deposuna kesici ya da delici aletlerle müdahale etmek kesinlikle yasaktır. Beton harici herhangi bir materyal üzerine yerleştirilmemesi gerekir. Deponun üretimiyle ilgili bir sorun olduğunda 2 yıllık garanti süremiz içinde değişimlerimiz mevcuttur.

 

Bu gönderiyi paylaş


0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön