10 Ton Su Deposu

10 Ton Su Deposu

10 Ton Su Deposu

10 Ton Su Deposu

10 ton su deposu, bütün canlıların temel ihtiyaçlarından biri olan suyu ya da herhangi bir sıvıyı haznesinde tat ve koku değişikliği yaşanmadan, farklı kapasitelerde barındıran su depolarının çeşitlerinden biridir. 10000 litre Plastik Su depoları yatay plastik su deposu veya basık plastik su deposu gibi çeşitleri barındırmaz. Sadece dikey olan konumda üretilir. Dikey konumda üretilen su depoları genellikle açık alanlara daha elverişli yapıdadır. Yatay su depoları genellikle eni fazla olan yerlerde özellikle de yeraltı su depolamalarında kullanılır. Evlerde, sitelerde, arsalarda, bahçelerde ve genellikle büyük işletmelerde oldukça tercih edilen ürünlerimizden biridir.

10 ton plastik su deposunun renk seçeneği olarak beyaz ve mavi olmak üzere iki çeşidi vardır.  stenildiği takdirde siyah, turuncu, yeşil gibi ana renklerde de üretimi gerçekleştirilmektedir. Mavi plastik su depoları genellikle açık alanlarda daha fazla tercih edilir. Bunun sebebi mavi renkli su depoları güneş ışını veya herhangi bir ışık ışınını en az geçirdiğinden dolayı yosunlaşma gibi sorunları büyük oranda çözer. Beyaz renkli plastik su depoları ise genellikle kapalı alanlar için daha uygun bir seçenektir.

Ekonomik olarak en uygun olan renk beyaz halk arasında şeffaf rengidir. Belediyelerin iskân işlemlerine uygun gördüğü su depolarını eğer mavi renk olarak tercih ederseniz beyaz renge göre maliyet oranı biraz daha yüksek olur. Buradaki fiyat farkının sebebi kullanılan ham madde çeşidi ve miktarıdır. İstenildiği takdirde farklı renklerde su deposu imalatımız vardır konu ile ilgili olarak firma temsilcimizle görüşebilirsiniz. Su depoları gıda maddeleri tüzüğü uyarınca uygun şekilde üretilir.

10 ton su deposuyla beraber bütün ürünlerimiz ERM Plastik güvencesiyle kanserojen madde içermez ve insan sağlığına asla zarar vermez. Sağlık kontrol sertifikalarımızla bunu doğrulamaktayız. Ayrıca sadece insan sağlığına değil çevreye ve hiçbir canlıya zarar vermez. Su depolarımız hazneye konulan sıvılarla kimyasal tepkimeye girmez. Ürünlerimizin kaliteli ve sağlam oluşu özellikle de ekonomik oluşundan dolayı piyasada oldukça tercih edilmekteyiz. Dayanıklı ürünlerimiz dışarıdan gelen bir darbeden veya hava koşullarından etkilenmez. Herhangi bir problem oluşursa 2 yıl garanti süremiz içerisinde değişim yapılabilir.

Herhangi bir arızalanma sonucunda 2 yıl içerinde değişim yapılabilir fakat deponun temizliği ve bazı bakımları yapılmadığı zaman ya da özensiz kullanıldığı zaman değişim mümkün değildir. Plastik su depolarının yılda en az bir kere kapsamlı bir şekilde temizlenmesi gerekir.

Temizlik yapılmadığı zaman deponun dibinde çamursu birikintiler, kirler ve yosunlaşmalar görebilirsiniz. Temizlik için öncelikle bütün depoyu boşaltmanız gerekir. Sonrasında depoyu çamaşır suyuyla yada deponun hammaddesini aşındırmayan deterjanlarla fırçaladıktan sonra depoyu iyi bir şekilde durulayın. Durulama, plastik su deposu temizliğinin en önemli aşamasıdır. Depo iyi durulanmadığı takdirde hazneye koyduğunuz sıvıyla deterjan karışabilir. Eğer depo içme suyu için kullanılıyorsa ya da sıvıyla deterjan tepkimeye girerse tehlikeli durumlar meydana gelebilir.

  1. sınıf polietilen hammaddeden üretilen 10000 litre plastik su deposu her zaman stoklu olduğu için dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Özel siparişlerde ise temin yani teslim süresi için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Plastik su tanklarının sahip olduğu özellikler korozyona uğramaması, paslanmaması ve zaman aşımına uğramamasıdır. Su depoları 10 tonluk olduğunda standart kalıplarla üretildiği için ölçüler aynıdır ve bu ölçüler değiştirilemeyecek şekilde tasarlanır.

10 Ton Su Deposu

10 Ton Su Deposu

10 Ton Su Deposu Ölçüleri

10 tonluk plastik su depolarının ölçüleri 247cm genişlik, 235cm yükseklik olarak üretilmektedir. Bu ölçüler değiştirilemez. Polietilen hammaddeden farklı ölçülerde üretim gerçekleştirebilmek için farklı kalıplar dizayn etmek yani tasarlamak gereklidir. Bu sebeple kalıp maliyeti ile birlikte ürünün maliyeti mevcut ürünün maliyetine göre oldukça yüksek çıkabilmektedir. Ürünlerimiz işinde uzman personel tarafında kullanabilecek bölge ve konumlara göre en iyi tasarımlar yapmaktadırlar.

ERM plastik firması olarak 10000 litre plastik su deposunun değişik ölçülerde kalıp teknolojisinde uzman ekiple birlikte ürünler tasarlama gücüne sahiptir. Belirlediğiniz ölçüleri uzman personelimizle paylaşıldığı takdirde size en uygun ürünü tasarlayarak üretimini gerçekleştirilir.

10 Ton Su Deposu Kurulumu

10 ton su depolarını satın aldığınızda 2 yıl garantisi ile birlikte gelir. Kullanım sırasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar mevcuttur. Bu kurallar sağlıklı bir su deposu kullanımı sağlar ve hasardan korur.

Deponun alt kısmının zemine tamamen düz şekilde yerleştirildiğinden emin olun.

Su Depolarınız doluyken yerinden oynatmayınız ve taşımayınız.

Deponuzu yumuşak zeminlerde kullanmayınız.

Deponun zeminle taban arasında herhangi bir şekilde taş, takoz, palet ve benzeri ürünlerle yerleştirme yapmayınız. Basınçla birlikte deponuza zarar verebilir.

Su depolarınızın temizliğini sıklıkla yapmanız önerilmektedir. Temizliği oldukça basittir.

Deponuz su depolaması haricinde kimyevi madde için  (mazot,asit,vb.) kullanılacaksa mutlaka firmamızı arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Depoları su deposu haricinde kullanmayınız. Farklı bir sıvı için kullanılacaksa firma görevlisinden bilgi alarak  kullanılacak maddenin yoğunluğuna göre su deposu temin etmeniz önerilir.

Deponuzun tesisatını uzman tesisatçılara yaptırınız.

Deponuza herhangi bir şekilde içten veya dıştan basınç uygulamayacak şekilde konumlandırınız.

Depo içerisinde muhafaza edilecek suyun sıcaklığı 50 dereceyi geçmemelidir.

10000 litre Su deposunun tesisat bağlantıları yapılırken esnek boru kullanılmalıdır. Çıkış rekoru kısmının alt tarafına destek ekipmanı yerleştirmeniz gerekir. Flanş veya çıkış rekorları yanlış kullanılırsa ya da esnek bir zeminin üzerine depoyu yerleştirmenizden kaynaklı hasar olursa bu arızalar garanti kapsamında olmaz.

10 tonluk su deposu kullanırken dikkat etmeniz gereken kurallardan biri ürünün düz beton zemine yerleştirilmesidir.

Su deposu doluyken hareket ettirmeyin ve taşımayın. Su deposunun içerisine hava basıncı uygulamayın. Ürünü su değil başka bir malzeme için kullanacaksanız satın alırken malzeme hakkında bilgi vermeniz gerekir.

Konu ile ilgili olarak firma yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

10 Ton Su Deposu fiyatları ne kadar?

10 Ton Su Deposu

10 ton plastik su deposu diğer su depolarında olduğu gibi deponun rengine, ebatına, ölçülerine göre değişiklik gösterebilmektedir. ERM Plastik firmamızda ürettiğimiz ürünlerin fiyatları piyasaya göre gayet uygundur ve bütçe dostudur. Kullanılan hammaddenin rengi ve depoda stoklu olduğu için sipariş verdiğinizde en geç 7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Ürünlerimizin fabrikadan teslim edilmektedir. Nakliye konusunda müşterilerimize anlaşmalı olduğumuz kargo ve nakliye firmalar üzerinden en uyun şekilde teslimatı sağlanmaktadır.

Ödeme için teslimatta dilerseniz kredi kartı kullanabilir havale yapılabilir ya da nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Dijital mağazamızı kullanarak alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eğer kartla ödeme yapmak istiyorsanız POS cihazını talep etmeniz gerekir. İstediğiniz farklı ödeme yöntemi varsa satış danışmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

10000 litre plastik su depolarının fiyatları hangi rengi seçeceğinize bağlı olarak farklılık gösterir. Kullanılacak ürünün yoğunluğuna göre fiyat farklılıkları ortaya çıkmaktadır. Hammadde miktarına göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. On bin litre su deposunun yoğunluğu çok olan hammaddeler için et kalınlığı diye tabir ettiğimiz ürünün kalınlığı daha fazladır. Dolaysıyla fiyat farklılığı karşımıza çıkmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyeti ve istekleri bizim önceliğimizdir. Dijital mağazamızı ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş


0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön